Tvorba loga a rebranding značky

Značka firmy predstavuje príbeh, emóciu a energiu. Tie vaše musia byť čo najsilnejšie a najintenzívnejšie, aby sa prebojovali cez konkurenciu a dostali Vás  do výraznej pozície na trhu. My sa postaráme o vytvorenie komunikačnej identity, ktorá Vás  jasne identifikuje a odlíši v online prostredí od iných. V značke nevidíme iba logo; v značke sa ukrýva myšlienka, charakter spoločnosti, ktorý vidia zákazníci a ktorý je potrebné odkomunikovať tak, aby zákazníka pri kontakte s ním čo najviac zaujal.

Vytvárame značky na dosiahnutie veľkých cieľov a vízií

1

Originálny názov s dostupnými doménami
Správny a vhodný názov je základným kameňom, na ktorom stojí vaša značka a od ktorého sa odvíja jej príbeh. Ak ho starostlivo vytvoríte, zákazníci si ho jednoducho zapamätajú, nájdu si k nemu vzťah a ochotne ho budú šíriť ďalej. Spracovanie názvu sprevádza aj prieskum webu a dostupnosť webových domén, ktoré zodpovedajú vášmu biznisu a vašim požiadavkám.

2

Prepojenie názvu a značky
Názov a značka kráčajú ruka v ruke a k ich symbióze dôjde vtedy, ak na seba budú vzájomne odkazovať a nadväzovať. Názov vašej značky je prvá informácia, ktorá sa od vás k zákazníkovi dostane, preto túto časť práce nepodceňujeme a venujeme jej značnú pozornosť.

3

Tvorba loga a vizuálneho štýlu s dizajn manuálom
Oči vašich zákazníkov ako prvé upúta logo ako prvý vizuálny komunikačný prostriedok. Na základe neho sa vaša značka identifikuje a odlišuje od ostatných. Logo by malo byť nápadité a predovšetkým originálne spracované. Tvorí komunikačnú podstatu vašej značky a po dobu vášho podnikania bude nosným pilierom pri styku s vašej firmy s vonkajším prostredím. Na ňom sa buduje vizuálny štýl značky a následne aj dizajn manuál vašej firmy.

4

Kontrola originality a ochranné známky
Názvy, ktoré vytvárame, sú originálne, nezameniteľné a jedinečné, vďaka čomu pomáhajú vyzdvihnúť hodnotu vašej značky. Po ich vytvorení taktiež vykonávame aj rešerš ochranných známok pre overenie originality vytvoreného názvu, a to ako v regionálnych, tak aj celosvetových zoznamoch. Nič nenechávame na náhodu.

5

Zaregistrujeme vám ochrannú známku
Máte už svoju známku a chcete sa postarať o to, aby bola len vaša a starostlivo ošetrená. Nechajte to na nás a o jej zabezpečenie a registráciu sa efektívne postaráme namiesto Vás .

6

Rebranding loga alebo celej značky
Občas nadíde chvíľa, kedy firma usúdi, že jej rebranding je to najvhodnejšie, čo môže urobiť preto, aby zlepšili svoju pozíciu na trhu. Tento proces je pre každého mimoriadne dôležitý, vyžaduje veľkú pozornosť, dôslednú analýzu firmy a trhu a starostlivý prístup k vytváraniu novej značky. Sme tu od toho, aby sme vám v tejto záležitosti pomohli s každým krokom a „osviežili“ Vašu značku, aby ste mohli plnohodnotne nadobudnúť svoje ciele.

POSTUP

Ponúkame Vám rôzne
Benefity

Odbornosť - vytvorili sme niekoľko desiatok značiek

Marketingové poradenstvo a konzultácie

Kvalita a funkčnosť odovzdaných návrhov

Individuálny a flexibilný prístup

Proklientský prístup - minimálne 2 kolá korektúr v cene

Dôkladná analytika potrieb a očakávaní klienta

Osobná prezentácia návrhov s odborným poradenstvom

Striktné dodržiavanie termínov