Grafické služby

Grafika je pri online biznise základom nad základy a jej tvorbe a používaniu treba venovať mimoriadnu pozornosť. Nejde iba o to, či grafika dobre vyzerá, ale aj nakoľko sa odlišuje od konkurencie, v akej miere súvisí s Vašou značkou a ako pozdvihuje alebo pridáva na jej hodnote. S grafikou, ktorú pre svoju firmu použijete, si Vás  budú klienti navždy spájať. Chceme, aby ste u svojich zákazníkov vytvorili iba tie pozitívne asociácie s vašim biznisom, preto vámponúkame služby skúsených a talentovaných grafikov s mnohými kreatívnymi riešeniami.

GRAFIKA PRE VÁŠ BIZNIS, KTORÁ SI PODMANÍ CELÉ ONLINE PROSTREDIE

1

Dizajn podľa posledných trendov
Webový dizajn neustále napreduje a trendy sa môžu meniť aj z mesiaca na mesiac. Preto ich starostlivo sledujeme a poskytujem vámnávrhy, ktoré práve letia. Navyše je dizajn vecou dôslednej psychológie a starostlivého neustáleho prepracovania. Naše dlhoročné skúsenosti nás naučili nič neponechať na náhodu a pozorne prepracovať každý detail pri tvorbe grafiky, aby bola chytľavá, kvalitná a pre Vás ako nášho klienta rentabilná.

2

Vizuálna originalita pre Vašu značku
Grafika nie len že vytvára imidž vašej značky, ale stáva sa aj vašim vizuálnym symbolom, pomocou ktorého Vás a predmet vášho podnikania odlišuje od ostatných firiem na trhu. Nepozeráme sa na to, čo už bolo vytvorené, ale vymýšľame vlastné grafické návrhy a posúvame grafiku vpred. Chceme, aby si Vás Vaši zákazníci zapamätali a nikdy nezamenili s inými firmami. Vložte dôveru do našich skúseností a s našou pomocou na trhu vďaka grafike vyniknete.

3

Kreatívne a nápadité návrhy
Klienti v online prostredí sú zahltení množstvom rôznych návnad, ktoré firmy hádžu do tohto veľkého oceánu. Z roka sa rok sú stále viac nároční a treba tvrdo bojovať o ich priazeň a pozornosť. Prichádzame k váms nápadmi, ktoré zohľadňujú potreby zákazníkov a ich záľuby a od toho odvíjajú aj výsledný dizajn. Nápaditosť a kreativita sú srdcom kvalitnej grafickej práce.

4

Grafika pre všetky reklamné procesy
Či už budete chcieť svoju firmu propagovať na internete, v printoch, televízii, alebo na billboardoch, pomôžeme vám s akýmkoľvek tipom reklamy. Postaráme sa o prispôsobenie grafiky na rozličné platformy, ktoré budú rozširovať povedomie o vašej firme, či už pôjde o bannery na internetových stránkach, plagáty, brožúry, vizitky alebo audiovizuálne prostriedky.

5

Tlač ako samozrejmosť našej práce
Naša práca nekončí odovzdaním grafických návrhov v elektronickej podobe, ale až po tom, čo reklama dosiahne pozitívne výsledky. Aby tomu tak bolo, postaráme sa, aby zasiahla klientov na správnom mieste a kdekoľvek sa bude dať. Na základe toho vám ponúkame možnosť využiť naše tlačiarenské služby a rozšíriť svoju reklamu priamo jej tvorcami, ktorý ju od jej základov prispôsobia vašim požiadavkám, či už si budete želať, vizitky, návrhy jedálnych lístkov, letákov alebo billboardov.

POSTUP

Ponúkame Vám rôzne
Benefity

Individuálny a flexibilný prístup

Riešenia na mieru na dosiahnutie stanovených cieľov

Kreatívna tvorba založená na dlhoročných skúsenostiach

Kvalita a funkčnosť odovzdaných návrhov

Skúsený account manager projektu

Strategické riešenia na mieru na dosiahnutie Vašich cieľov

Osobná prezentácia návrhov s odborným poradenstvom

Striktné dodržiavanie termínov