Tvorba webstránok
Tvorba internetového obchodu

Zákazník sa musí v obchode cítiť dobre, aby došlo k úspešnej konverzii. E-shop je priestor, na ktorom bude vaša klientela tráviť najviac času a kde bude dochádzať k najväčšej a najintenzívnejšej komunikácii medzi Vami. Vytvoríme vám e-shop, na ktorom sa klienti nie len že budú cítiť ako doma, ale na ktoré sa s radosťou vrátia späť.Spokojný zákazník pre Vás predstavuje úspešný biznis, dajte si záležať na tom, aby boli jeho požiadavky naplnené a aby sa k vám vracal aj novými návštevníkmi.

NEZAMENITEĽNÝ E-SHOP ŠITÝ NA MIERU VÁŠMU BIZNISU

1

Prieskum online prostredia
E-shopov nájdete v online prostredí nespočetne veľa. Ľudia dnes podnikajú so všetkým možným a tak existuje aj množstvo jedinečných a kreatívnych dizajnov. Nepozeráme sa na to, čo z iných e-shopov by sa najviac hodilo tomu vášmu, ale zisťujeme, ako urobiť ten váš, aby bol oproti ostatným lepší a originálnejší.

2

Komplexná tvorba praktického e-shopu
Práca na vášom e-shope pre nás znamená vytvoriť na ňom všetko potrebné, aby mohol byť okamžite po odovzdaní pripravený na spustenie. Naši programátori sa postarajú o jeho štruktúru, ktorú učešú naši dizajnéri a ich grafické výtvory. Následne e-shop starostlivo rozložíme pre jednoduchú orientáciu v ňom a zároveň pre jeho príťažlivú vizáž.

3

Nahadzovanie produktov
Zaberie to veľa času, kým sa na Vašu stránku dostanú všetky produkty a služby, ktoré ponúkate svojim zákazníkom. Ušetrite si mnoho času s našou pomocou. O váš e-shop sa postaráme komplexne a to zahŕňa aj nahodenie všetkých Vašich produktov a potrebných informáciách o nich. Nahadzovanie zahŕňa aj kategorizáciu a označovanie jednotlivých produktov pre ich prehľad a pre rýchle vyhľadanie zákazníkmi.

4

Praktický nákup
Zákazník hľadá v obchode to, čo mu treba alebo po čom túži, a komplikovaná cesta k získaniu toho, čo chce, ho môže ľahko odradiť od kúpy a priviesť ku konkurencie. Spoločne tomu zabráňme a doprajme klientom to čo chcú rýchlo a bez komplikácií. Práve preto si dáme záležať na tom, aby bol e-shop prehľadne štruktúrovaný a aby nákup nebol zdržiavaný preklikávaním zo stránky na stránku a nepotrebnými a nepraktickými formalitami, ktoré zákazníkov iba okrádajú o čas.

5

Full servis na splnenie požiadaviek zákazníka
Pri nákupe sa často stáva, že na zákazníka prídu rôzne pochybnosti alebo pri nákupe potrebuje radu a pomoc. Dbáme na to, že môže dôjsť k rozličným eventualitám, na ktoré treba byť vždy pripravený a reagovať promptne. Zákaznícky servis je samozrejmosťou pre každý e-shop a my ho optimalizujeme tak, aby mohol zákazník vybaviť všetky svoje požiadavky a problémy v rýchlosti a úspešne.

6

Údržba a inovácie e-shopu
Programátori a kreatívne marketingové zložky prichádzajú neustále s novými nápadmi na vylepšovanie e-shopov a ich úpravy, aby nestagnovali a držali krok s dobou a trendami. Na tie starostlivo dozeráme a vieme vámtak neustále poskytovať novinky a vylepšenia pre váš e-shop, aby bol vždy moderný a plne funkčný.

POSTUP

Ponúkame Vám rôzne
Benefity

Odbornosť v oblasti tvorby e-shopov

Individuálny a flexibilný prístup

Kvalita a funkčnosť odovzdaných návrhov

Riešenia na mieru na dosiahnutie stanovených cieľov

Skúsený account manager projektu

Dôkladná analytika potrieb a očakávaní klienta

Kvalifikácia marketingového tímu

Striktné dodržiavanie termínov