Marketingová stratégia a konzultácie

Pracovať bez marketingovej stratégie je ako cestovať mapy: do cieľa sa dostanete s veľkou námahou, ktorá Vás  ukráti o množstvo cenného času a financií, alebo sa do cieľa nemusíte dostať vôbec. Netreba podceniť tento krok, na ktorom stojí firma a celý jej úspech. Zverte svoju stratégiu do rúk nášho tímu stavajúcom svoje vlastné podnikanie na viac ako 10-ročných skúsenostiach, pomocou ktorých sa proces nadobúdania vlastných cieľov urýchli a zefektívni.

Nemusíte byť najväčší, aby ste boli najlepší

1

Insighty cieľovej skupiny
Spoľahlivý „insight“, čiže náhľad, je odrazový mostík pre tvorbu funkčnej marketingovej stratégie. Dôsledne a hĺbavo analyzujeme overené a spoľahlivé dáta prieskumných agentúr a v spojení s vašimi a našimi znalosťami a skúsenosťami dokážeme vytvoriť ten správny smer biznisu, ktorý bude stavať na detailnej znalosti zákazníkov.

2

Spôsob komunikácie
Naučte sa, ako správne komunikovať s cieľovým zákazníkom tak, aby vám porozumel a aby ste mu boli sympatický. Spoznajte jeho „jazyk“, prispôsobte sa mu a vzťah medzi vami sa rýchlo nadviaže. Zvoľte tie pravé prostriedky, ktorými sa k zákazníkom priblížite a oni sa zároveň priblížia k vám.

3

Mix optimálnych komunikačných kanálov
Pri dávaní dôrazu na klientov treba mať na pamäti aj to, ako a prostredníctvom čoho k ním pristupovať. Na každého môžu platiť iné komunikačné formy a niektoré dokonca nemusia mať žiadny účinok. Spoznajte návyky publika, ich preferované komunikačné kanály a prispôsobte im svoje komunikačné modely.

4

Cesta zákazníka a jeho nákupné správanie (customer journey)
Ľudské správanie sa dá veľmi ľahko pochopiť a dlhoročné skúsenosti nám ukázali, že sa chovajú podľa určitých vzorcov. Na to, aby sme ich mohli odhaliť, je potrebné vedieť, čo je na zákazníkoch potrebné pozorovať a identifikovať, aby sme ich spoznali a pochopili ich potreby a požiadavky.

5

Správne definovanie cieľov a KPI
Marketingovú stratégiu vytvárame od očakávaní od stanovených merateľných cieľov. Na základe ich charakteru vám pomôžeme tieto ciele a KPI nastaviť tak, aby boli kompatibilné s Vašou obchodnou stratégiou.

6

Dynamická optimalizácia stratégie v reálnom čase
Dnešný trh sa mení závratnou rýchlosťou a v priebehu dňa sa na ňom môžu udiať aj veci, ktoré ho dokážu úplne obrátiť naruby, čím vám vedia váš biznis rapídne sťažiť. My sme tu pre Vás preto, aby sme tieto pohyby a zmeny na trhu pozorovali a mali ich pod kontrolou, aby vaše podnikanie nič nezaškodilo a aby vaše stratégie a ciele boli vždy plne optimalizované.

POSTUP

Ponúkame Vám rôzne
Benefity

Dôkladná analýza Vašich potrieb a očakávaní

Strategické riešenia na mieru na dosiahnutie Vašich cieľov

Kvalita a funkčnosť odovzdaných návrhov

Partnerský prístup s dôrazom na dosahovanie vašich cieľov

Dôkladná analýza potrieb a očakávaní klienta

Riešenia na mieru s ohľadom na rozpočet

Implementácia úspešného frameworku a inovatívnych riešení

Zrozumiteľnosť, logika a harmonogram aktivít